Jesteś tutaj: Strona główna >Psy do towarzystwa

Psy do towarzystwa

Buldog francuski

Buldog francuski

Buldożki francuskie to prawdziwe dusze towarzystwa. Trudno się nie zakochać w tych uroczych małych pieskach z fałdkami na pyszczku i zabawnymi nietoperzowatymi uszkami. Nie mają żadnych super zdolności, nie są najszybsze ani najsilniejsze, nie tropią jak prawdziwi myśliwi i nie sprawdzają się jako zawodowi stróże. Są za to jednymi z najbardziej kochających, oddanych i troskliwych czworonogów na świecie.

Czytaj dalej “Buldog francuski” »

Sznaucer miniaturowy

Sznaucer miniaturowy

Sznaucery miniaturowe to uroczy, żywiołowi wąsacze. Jest to młoda rasa, którą upodobali sobie szczególnie Amerykanie – obecnie uważa się ją za jedną z najpopularniejszych ras w Stanach Zjednoczonych. Sznaucery miniaturowe podbijają serca opiekunów ze względu na swój pogodny charakter, odwagę i bezgraniczne przywiązanie.

Czytaj dalej “Sznaucer miniaturowy” »

Pudel miniaturowy

Pudel miniaturowy

Pudel miniaturowy to rasa psów, zakwalifikowana do grupy psów do towarzystwa, a dokładniej- do sekcji pudli. Według klasyfikacji amerykańskiej pudle miniaturowe należą do grupy ozdobnych psów do towarzystwa pochodzących z Francji. Jego inne nazwy to: Barbone, Caniche i Miniature Poodle.

Czytaj dalej “Pudel miniaturowy” »